Darba iespējas

Pievienojies mūsu komandai!

Ar detalizētu informāciju par "Sadales tīkla" veikto personas datu apstrādi var iepazīties AS “Sadales tīkls” personas datu apstrādes principi pretendentu atlases procesos

AS “Sadales tīkls” administratīvās bāzes skaties šeit

Kādēļ izvēlēties AS “Sadales tīkls”?

Kopā esam vairāk kā 1700 darbinieki, strādājam visā Latvijā. Mūsu biroji ir 33 apdzīvotās vietās, bet darbu ārpus biroja veicam jebkur Latvijā.  Esam dažādu paaudžu komanda, kuras vidējais vecums ir 45 gadi un vidējais darba stāžs 18 gadi.


Mūsu darbības pamatā ir ilgtspējīga attieksme pret darbiniekiem, sabiedrību un vidi. Esam ieguvuši nomināciju "Ģimenei draudzīgi", "Platīna pele", LDDK Līdzsvara balva, esam Latvijas labāko darba devēju galvenajā kategorijā TOP 20 un mums ir viens no drošākajiem uzņēmuma autoparkiem. Vairāk par mūsu ilgtspēju

 Mūsu vērtības iedzīvinām uzņēmumā: 

  • Ar atbildību - darām pēc būtības un nepārtraukti mācāmies
  • Ar enerģiju - esam drosmīgi un mērķtiecīgi
  • Ar domām par nākotni - darām labu klientam un sabiedrībai


Mēs nepārtraukti izglītojam darbiniekus elektrotehniskajā virzienā, darba drošībā, IT jomā un klientu apkalpošanā u.c. Mūsu darbinieki mācās gan "Sadales tīkls" Mācību centrā, gan profesionālajās skolās un augstskolās visā Latvijā, kā arī iegūst jaunas zināšanas pie kolēģiem ārvalstīs. Savā darbā ieviešam efektīvākās darba metodes, kā arī dalāmies pieredzē ar citiem Eiropas sadales sistēmas operatoriem.

Mums ir plašas izaugsmes iespējas: visiem darbiniekiem ir iespēja piedalīties personāla atlases konkursos, 45% no esošajām vakantajām darba vietām aizpildām ar saviem darbiniekiem.


Mūsu darba vide ir balstīta uz inovatīvām tehnoloģijām. Strādājam ar jaunākajām datorprogrammām, ieviešam viedās tehnoloģijas un risinājumus, piemēram, elektroenerģijas uzskaitē un dispečervadībā. Klientiem visus pakalpojumus nodrošinām e-vidē.


Mums ir svarīga droša darba vide un mēs rūpējamies par darbinieku drošību, veselību un darba apstākļiem. Mums ir moderns un drošs darba apģērbs, instrumenti, ergonomiska darba vide un efektīva specializētā tehnika.
Saviem darbiniekiem organizējam dažādus pasākumus: profesionālos forumus - dispečeriem un meistariem, starptautiskas sacensības prasmju novērtēšanā meistariem un elektromontieriem, labo darbu mēnesi, u.c. Mūsu darbinieki ir elektrodrošības vēstneši, kuri izglīto bērnus un jauniešus elektrodrošībā.

Mēs katru gadu organizējam un piedalāmies sportiskos pasākumos un iedzīvinām darbinieku ikdienā veselīgu uzturu un dzīvesveidu. Katru gadu esam viena no lielākajām komandām Rīgas maratonā, Vienības velobraucienā Siguldā u.c. sportiskās aktivitātēs.

 

Informāciju par darba piedāvājumiem skaties uzņēmuma mājas lapā

Ja vēlies strādāt AS “Sadales tīkls”, izvēlies aktuālo darba piedāvājumu, kura prasības atbilst Tavām zināšanām, izglītībai, pieredzei un citām vakantajai darba vietai nepieciešamajām prasmēm, aizpildi pieteikuma anketu mājas lapā vai sūti pieteikumu uz e-pastu 

darbs@sadalestikls.lv

, norādot vakanci, uz kuru piesakies.

Atlases procesa laikā (pieteikuma izvērtējums, atlases intervija u.c.) mēs novērtēsim Tavu atbilstību vakantajam amatam un, ja būsi visatbilstošākais, tad saņemsi darba piedāvājumu.