NEPĀRTRAUKTA ELEKTROAPGĀDE

"Sadales tīkls" pastāvīgi veic plānveida remontdarbus un rekonstrukcijas darbus elektrotīklā. Veicamo darbu mērķis ir elektrotīkla modernizēšana un  uzturēšana, tādejādi ievērojami samazinot neplānoto bojājumu skaitu, paaugstinot klientu elektroapgādes drošumu un kvalitāti.

Lai veiktu plānveida remontdarbus elektrotīklā, obligāta prasība ir elektroapgādes pārtraukšana uz noteiktu laiku, par kuru klients iepriekš tiek informēts. Lai pārliecinātos, vai "Sadales tīklam" ir pieejama jūsu aktuālā kontaktinformācija, spiediet šeit un sekojiet norādījumiem.

Ja jūsu adresē un/vai objektā ir elektroiekārtas, kuru darbības nodrošināšanai elektroapgādes pārtraukumi nav pieļaujami, aicinām preventīvi veikt papildpasākumus, kas nodrošinās elektroapgādes drošumu un nepārtrauktību plānoto un/vai neplānoto atslēgumu gadījumos.

Ja augstāk aprakstītais jums ir aktuāls, aicinām iepazīties ar informāciju, lai rastu pareizo risinājumu tieši jums:

Uzņēmumu iesniegtā kontaktinformācija*
Pakalpojuma sniegšanas vieta
ARSENAL INDUSTRIAL SIA
Reģ. Nr. 40103815302
www.arsenalnoma.lv
Adrese: Kārļa Ulmaņa gatve 3, Rīga, LV-1004, Latvija
E-pasts: info@arsenalrent.com
Kontakttālrunis: 20001669
visa Latvija
CT NOMA SIA
Reģ. Nr. 40003559702
www.ctnoma.lv
Adrese: Ventspils iela 48, Rīga, LV-1002, Latvija
E-pasts: ctnoma@ctnoma.lv
Kontakttālrunis: 67807218
Rīga, Jelgava, Daugavpils
ENERGOLUKSS SIA
Reģ. Nr. 40003341342
www.energolukss.lv
Adrese: Ulbrokas iela 46 K-2, Rīga, LV-1021, Latvija
E-pasts: info@energolukss.lv
Kontakttālrunis: 67542223
visa Latvija
RAMIRENT BALTIC AS Rīgas filiāle
Reģ. Nr. 40103238352
www.ramirent.lv
Adrese: Piedrujas iela 15, Rīga LV-1073, Latvija
E-pasts: ramirent@ramirent.lv
Rīga, Daugavpils, Gulbene, Jēkabpils, Jelgava, Kuldīga, Liepāja, Saldus, Sigulda, Tukums, Rēzekne, Valmiera, Ventspils
STORENT SIA
Reģ. Nr. 40103164284
www.storent.com
Adrese: Zolitūdes iela 89, Rīga, LV-1046, Latvija
E-pasts: generatori@storent.com
Kontakttālrunis: 20273273
visa Latvija
Ja jūsu uzņēmums sniedz ģeneratoru nomas pakalpojumus un vēlaties, lai uzņēmuma kontaktinformācija tiktu publicēta "Sadales tīkla" mājaslapā, sūtiet uzņēmuma nosaukumu, reģistrācijas numuru, adresi, kontaktinformāciju (e-pastu, tālruņa numuru), mājaslapas adresi un pakalpojuma sniegšanas vietu uz e-pastu st@sadalestikls.lv, tēmā norādot “Ģeneratoru noma”.
* Uzņēmumu iesūtītā informācija periodiski tiek pārbaudīta. Ja pārbaudes laikā konstatēts, ka iesūtītā informācija nav aktuāla (piemēram, nedarbojas mājaslapa u.tml.), uzņēmums tiek dzēsts no saraksta.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Gadījumos, kad elektroapgādes pārtraukumi nav pieļaujami, aicinām nodrošināt autonomu elektroapgādi. Piemēram, uzstādīt kvalitatīvas nepārtrauktās barošanas  jeb UPS (Uninterruptible Power Supply) iekārtas vai nelielus stacionārus vai pārvietojamus ģenerators, kas paredzēti dažādu elektroierīču darbības nodrošināšanai elektroenerģijas piegādes pārtraukuma laikā.

Aicinām jūs vērsties pie sertificēta elektrospeciālista, kurš konsultēs, projektēs un uzstādīs nepieciešamās iekārtas. Lai autonomā elektroapgādes iekārta (AEI) neradītu traucējumus jūsu un "Sadales tīkla" elektrotīklam, svarīgi ievērot prasības autonomās elektroapgādes ierīkošanai

UPS (Uninterruptible Power Supply) ir nepārtrauktās barošanas bloks. Elektroapgādes pārtraukuma gadījumā UPS darbojas no akumulatora baterijas. UPS lielākoties tiek izmantots vietās, kur nav pieļaujama elektroapgādes pārtraukšana vai vietās, kur pat īslaicīgs barošanas pārrāvums var radīt zaudējumus pieslēgtajai iekārtai (piemēram, datu zaudēšanu).

Savukārt ģenerators ir ierīce, kas mehānisko enerģiju pārveido elektroenerģijā. Ģenerators tiek darbināts ar degvielu (benzīnu, dīzeļdegvielu). Ģenerators kā iekārta tiek izvēlēts, ja jūsu objektā ir nepieciešama liela jauda un/vai tā ir nepieciešama ilgāku laiku (ilgāk nekā viena stunda).

Biežāk UPS izmanto vietās, kur nav pieļaujama elektroapgādes pārtraukšana, vai tur, kur pat īslaicīgs barošanas pārrāvums var sabojāt pieslēgto iekārtu vai izraisīt datu zaudēšanu.

  1. Aicinām rūpīgi izvērtēt, kas ir tās elektroiekārtas, bez kurām elektroapgādes pārtraukuma gadījumā nav iespējams iztikt un vai jums ir nepieciešama iekārta, kas nodrošinās elektroapgādi tikai konkrētai elektroiekārtai vai visam objektam.
  2. Pēc situācijas izvērtēšanas aicinām vērsties pie kāda no pakalpojumu sniedzējiem (skat. sarakstā augstāk), kas nodrošina UPS vai ģeneratora nomas pakalpojumu.
  3. Pirms saziņas ar pakalpojumu sniedzēju, aicinām pārdomāt atbildes uz jautājumiem, kas varētu ietekmēt nomājamā ģeneratora cenu un pareizā ģeneratora izvēli:
  • pakalpojuma sniegšanas vieta;
  • pakalpojuma sniegšanas sākuma un beigu datums un laiks;
  • papildpakalpojumi (piegāde, pieslēgšana un atslēgšana, uzraudzība, degvielas uzpilde);
  • esošā pieslēguma tehniskā informācija.