AS “Sadales tīkls” – 18. vietā pērnā gada labāko darba devēju TOP 50

AS "Sadales tīkls" jau otro gadu stabili ierindojas starp divdesmit Latvijas labākajiem darba devējiem, iegūstot 18. vietu Latvijas labāko darba devēju galvenajā kategorijā TOP 50. Pavisam šajā kategorijā tika pieminēti vairāk nekā 1500 uzņēmumu, tādējādi tikai nedaudz vairāk kā 3% izdevies iekļūt labāko darba devēju TOP 50.

Latvijas labāko darba devēju TOP 50 “Sadales tīkls” stabili turas starp tādiem zināmiem Latvijas uzņēmumiem kā “Swedbank”, “Lidl Latvija”, “Latvijas Mobilais Telefons”, “SEB banka”, “Latvenergo”, TET,  “Latvijas valsts meži” u.c.

“Ieņemt vietu labāko darba devēju topa augšgalā ir gan prieks, gan pagodinājums, gan vienlaikus arī liela atbildība un izaicinājums noturēt šādu pašu tendenci arī šogad un nākamajos gados. Īpašs prieks par AS “Sadales tīkls” pozīciju labāko darba devēju sarakstā ir tāpēc, ka šis saraksts tiek veidots, apkopojot gan mūsu uzņēmuma darbinieku, gan citu darba ņēmēju balsojumu. Tas nozīmē, ka darba ņēmēji novērtē uzņēmuma piedāvātās iespējas un uzņēmuma kultūru. Esam gandarīti par sasniegto un turpināsim strādāt, lai mūsu darbinieki kļūtu vēl apmierinātāki un rezultāti kļūtu vēl augstāki!” akcentē  “Sadales tīkla” Personāla vadības un administratīvā direktore Inga Bukovska.

Latvijā “TOP darba devējs” pētījumu jau 10 gadu veido vadošais personāla atlases pakalpojumu uzņēmums “CV-Online Latvia”. Lai noteiktu pērnā gada TOP darba devējus, 2021. gada februārī interneta aptaujā tika iegūti dati no vairāk nekā 15 000 respondentu, padarot šo topu par uzticamu informācijas avotu darba tirgus dalībniekiem.

“TOP darba devējs” pētījuma galvenais mērķis ir palīdzēt darba devējiem identificēt savu pozīciju darba tirgū no darbinieku un kandidātu pieredzes skatpunkta, un veicināt uzņēmumu kā darba devēju izaugsmi. Savukārt darba ņēmējiem tas dod iespēju piedalīties darba tirgus attīstībā gan izvērtējot tirgū darbojošos darba devējus, gan esot sava uzņēmuma darba devēja tēla vēstnešiem.

Ar aptaujas “Top darba devējs 2020” rezultātiem iespējams iepazīties karjeras portālā www.cv.lv.