AS “Sadales tīkls” rūpēsies par nepārtrauktu elektroenerģijas piegādi vēlēšanu iecirkņos

AS “Sadales tīkls” Saeimas vēlēšanu laikā strādās pastiprinātā režīmā, lai visos 954 Latvijas vēlēšanu iecirkņos nodrošinātu nepārtrauktu elektroenerģijas piegādi un nepieciešamības gadījumā sniegtu operatīvās palīdzības atbalstu. Šonedēļ uzņēmums ir atcēlis visus plānotos remontdarbus, kuri var traucēt vēlēšanu iecirkņu darbu, un ir vienojies ar Centrālo vēlēšanu komisiju par rīcības plānu, ja kādam no vēlēšanu iecirkņiem būs nepieciešams AS “Sadales tīkls” tehniskais atbalsts.

Saeimas vēlēšanu dienā, 6.oktobrī, un balsu skaitīšanas laikā AS „Sadales tīkls” strādās pastiprinātā režīmā, lai nodrošinātu nepārtrauktu elektroenerģijas piegādi un nepieciešamības gadījumā operatīvās palīdzības atbalstu vēlēšanu iecirkņiem visā Latvijā. AS “Sadales tīkls” personāls seko līdzi meteoroloģiskajām prognozēm un darbam nedēļas nogalē ir piesaistīti papildu elektrotīklu dispečeri un operatīvo darbu brigāžu elektromontieri ar atbilstošu tehnisko nodrošinājumu.

Bet, lai neietekmētu vēlēšanu norisi un nodrošinātu nepārtrauktu elektroenerģijas piegādi visos vēlēšanu iecirkņos arī dienās, kad iedzīvotāji var nodot savu balsi glabāšanai – no 3. līdz 5.oktobrim, AS “Sadales tīkls” ir rūpīgi pārskatījis un atcēlis visus plānotos elektrotīkla remontdarbus, kuri var radīt elektroapgādes traucējumus kādam no vēlēšanu iecirkņiem.

Jau iepriekšējos gados AS “Sadales tīkls” ir veiksmīgi sadarbojies ar Centrālo vēlēšanu komisiju, saskaņojot rīcības plānu elektroapgādes traucējumu gadījumos, tādēļ arī šogad uzņēmums ir vienojies ar Centrālās vēlēšanu komisiju par rīcību gadījumos, ja kādā no vēlēšanu iecirkņiem būs nepieciešama operatīvā personāla palīdzība. Nodrošinot ātru informācijas apmaiņu, ir noteiktas kontaktpersonas sadarbības jautājumu risināšanai.

AS “Sadales tīkls” aicina iedzīvotājus būt atbildīgiem arī vēlēšanu laikā un, konstatējot bīstamu situāciju elektrolīniju vai citas elektroapgādes infrastruktūras tuvumā, nekavējoties ziņot, zvanot uz diennakts bezmaksas bojājumu pieteikšanas tālruni 8404!