AS “Sadales tīkls” Traktordienā un Muzeju naktī atgādinās par elektrodrošību

Lai atgādinātu bērniem un pieaugušajiem elektrodrošības noteikumus, AS „Sadales tīkls” sestdien, 18. maijā, piedalīsies Traktordienā, Bauskas novada Dāviņu pagastā, un Muzeju naktī, Enerģētikas muzejā Ķegumā. Abos pasākumos gan bērniem, gan pieaugušajiem būs iespēja uzzināt un atkārtot elektrodrošības noteikumus, piedalīties izglītojošās elektrodrošības spēlēs, kā arī saņemt papildu informāciju par uzņēmuma pakalpojumiem.

AS “Sadales tīkls” katru gadu siltajā periodā pastiprināti vērš bērnu, jauniešu un pieaugušo uzmanību elektrodrošības noteikumiem. Tas ir laiks, kad liela daļa bērnu un jauniešu no mācībām brīvo laiku pavada mājās bez pieaugušo uzraudzības, biežāk uzturas māju pagalmos vai parkos, dodas atpūtā uz laukiem, savukārt pieaugušie aktīvi veic mājokļa remontu, būvniecības un citus saimnieciskos darbus.

Lai atgādinātu elektrodrošības noteikumus, AS „Sadales tīkls” sestdien, 18.maijā, piedalīsies nodibinājuma „Fonds Latvijas lauksaimniecības attīstībai” organizētajā pasākumā „Traktordiena 2019”. Pasākums no plkst. 9.00 līdz 16.00 norisināsies Bauskas novada Dāviņu pagastā, ZS “Eriņi” laukā. Visas dienas garumā AS “Sadales tīkls” izglītos saimniecisko darbu veicējus par drošības noteikumiem, strādājot elektroapgādes infrastruktūras tuvumā, organizēs bērniem izglītojošas spēles un aktivitātes, kā arī sniegs konsultācijas par uzņēmuma pakalpojumiem, tajā skaitā elektrotīkla pieslēgumu izbūvi un efektīvas pieslēguma jaudas izmantošanas ieguvumiem.

Bet no plkst. 20.00 līdz 01.00 naktī AS “Sadales tīkls” piedalīsies Muzeju nakts pasākumā, kas norisināsies Enerģētikas muzejā Ķegumā. Kā katru gadu, arī šogad Muzeju naktī AS “Sadales tīkls” teltī bērniem un viņu vecākiem, piedaloties izglītojošās elektrodrošības spēlēs un uzdevumos, būs iespēja atkārtot elektrodrošības noteikumus, lai iemācītos atpazīt brīdinošās zīmes pie elektroietaisēm, un novērtēt bīstamas situācijas, pasargājot sevi un apkārtējos no nelaimes.

AS “Sadales tīkls” aicina Traktordienas un Muzeju nakts dalībniekus apmeklēt arī uzņēmuma telti, jo tikai mācoties un atkārtojot drošības noteikumus, var pasargāt sevi no elektrotraumas un tās sekām.