"Sadales tīkls" izcīna trīs balvas Baltijas komunikācijas nozares konkursā

AS "Sadales tīkls" ir izcīnījusi trīs balvas ikgadējā Baltijas komunikācijas profesionāļu konkursā "Mi:t&Links 2022". Finālam divās kategorijās tika nominēti trīs uzņēmuma 2021. gadā īstenotie komunikācijas projekti – elektrodrošības kampaņa "Nepārbaudi elektrības pacietību!", energoapgādes inovāciju forums "AC/DC Tech 2021" un balto stārķu tiešraides kameras projekts.

Elektrodrošības kampaņa un stārķu tiešraides projekts tika nominēti finālam kategorijā "Public Sector Campaign", savukārt forums "AC/DC Tech 2021" – kategorijā "Public Affairs". 18. martā komunikācijas profesionāļi no visas Baltijas aizstāvēja finālā iekļuvušos projektus starptautiskas žūrijas priekšā, kam sekoja apbalvošanas ceremonija un uzvarētāju paziņošana.

"Sadales tīkla" elektrodrošības kampaņa, kas ietvēra gan sabiedrisko attiecību, gan reklāmas risinājumus, gan arī vides objektu "Vadu vīrs" Rīgas centrā, attiecīgajā kategorijā ("Public Sector Campaign") izcīnīja pirmo vietu, bet stārķu tiešraides projekts un ar to saistītās komunikācijas aktivitātes – otro vietu. Arī forums "AC/DC Tech 2021" attiecīgajā kategorijā ("Public Affairs") tika novērtēts ar otro vietu.

"Konkursā "Mi:t&Links 2022" ik gadu piedalās Baltijas talantīgākie komunikācijas nozares profesionāļi, turklāt šogad tajā tika iesniegts rekordliels pieteikumu skaits, kas konkurenci padarīja jo īpaši sīvu. Esam patiešām gandarīti, ka visi "Sadales tīkla" lielākie komunikācijas projekti ne vien iekļuva finālā, bet arī ieguva godpilno pirmo un divas otrās vietas spēcīgas, starptautiskas žūrijas vērtējumā," saka "Sadales tīkla" komunikācijas direktore Gunta Līne.

"2021.gads vēlreiz apliecināja, cik svarīga ir komunikācija, cik liela tai ir loma. Ne velti arī šogad konkursā saņēmām rekordaugstu pieteikumu skaitu - vairāk nekā 200 un par 20% vairāk nekā iepriekš," norāda konkursa organizatore Antra Bork-Ržečicka.

18 konkursa kategorijās darbus šogad iesniedza gan uzņēmumi, gan valsts un nevalstiskā sektora institūcijas, gan aģentūras, kā arī individuāli speciālisti. "Sadales tīkls" konkursā piedalījās arī pērn, kad finālam tika izvirzīta 2020. gada elektrodrošības kampaņa, izcīnot otro vietu kategorijā "Corporate Sustainability and Responsibility" un trešo vietu kategorijā "Public Sector Campaign".

Konkurss "Mi:t&Links. Baltic Communication Awards 2022" ir Baltijas komunikāciju nozares gada galvenais notikums un ar šādu nosaukumu tas norisinājies sesto gadu. Savukārt pats konkurss notiek kopš 2005. gada. Tā galvenais mērķis ir dot iespēju komunikācijas industrijas pārstāvjiem parādīt iepriekšējā gada veiksmīgākos darbus, mācīties un smelties iedvesmu no citiem, kā arī godalgot labākos projektus un kampaņas.