AS “Sadales tīkls” izsolē pārdod specializētās tehnikas vienības

AS "Sadales tīkls" organizē saimnieciskajā darbībā neizmantojamās specializētās tehnikas izsoli. Interesentiem tiek piedāvāts iegādāties 31 tehnikas vienību, tostarp deviņus "Belarus" un "MTZ 82" traktorus, vienu "Mercedes Benz" kravas automašīnu ar hidropacēlāju, autoiekrāvēju, tranšeju racēju, kā arī pašgājējmašīnas zemes frēzi un dažādas specializētās piekabes.

Izsole tiek organizēta elektroniski, mājas lapā https://izsoles.ta.gov.lv/, kur interesenti var iepazīties ar iegādei pieejamo tehniku, tās tehnisko stāvokli un sākumcenu, izsoles noteikumiem, kā arī intereses gadījumā pieteikties izsolei.

Uzņēmuma tehnika tiek lietota un uzturēta atbilstoši ekspluatācijas noteikumiem. Specializētā tehnika tiek izmantota cauru gadu, intensīvi lietota, un brīdī, kad tā vairs neatbilst tehniskajām prasībām, tās ekspluatācija tiek apturēta un tā tiek piedāvāta iegādei izsolē,” skaidro “Sadales tīkla” Transporta daļas vadītājs Gints Čače.

Izsolāmā “Sadales tīkla” tehnika ir dažādā nolietojuma stāvoklī un katras vienības izsoles sākumcena atbilst eksperta novērtētai tirgus cenai. Apsekošanas brīdī transportlīdzekļu tehniskais stāvoklis novērtēts pēc vizuāli redzamiem defektiem, neveicot tehnikas padziļinātu defektāciju.

Specializētās tehnikas izsole jau pašlaik ir aktīva un noslēgsies 2021. gada 4. janvārī.