Ar zelta apbalvojumu novērtē "Sadales tīkla" specializēto autoparku

Apdrošināšanas sabiedrības BALTA (PZU grupa) un Satiksmes ministrijas rīkotajā konkursā "Drošākais uzņēmuma autoparks 2023" šodien godināti uzņēmumi, kas savā ikdienas darbībā vislabāk spēj līdzsvarot visas ceļu satiksmes drošības ABC komponentes – Auto, Biznesu, Cilvēku. Zelta godalgu kategorijā "Vietējie (Baltijas) kravu pārvadātāji un speciālā pielietojuma autoparki" saņēmis AS "Sadales tīkls" specializētās tehnikas autoparks.

"Sadales tīkla" autoparku šobrīd veido 695 specializētās tehnikas vienības un vairāk nekā 640 ilgtermiņa nomas vieglie transportlīdzekļi (nomā no "Latvenergo"). Specializētais transportlīdzeklis ir neatņemama uzņēmuma darbības sastāvdaļa, jo ik diennakti visā Latvijā notiek elektrotīkla apsekošanas un uzturēšanas darbi, kuri norisinās arī sliktos, pat bīstamos laikapstākļos, kas var paātrināt transporta nolietojumu.

"Varam lepoties ar daudzfunkcionālu un efektīvu specializētās tehnikas autoparku, kas ir starp modernākajiem Latvijā, un šī zelta atzinība tam ir būtisks atgādinājums. Vienlaikus jāatceras, ka vienmēr ir, kur augt! Augstā novērtējuma atslēga ir ilgtermiņa attīstības plāns, ko nepārtraukti pilnveidojam, digitāla autoparka pārvaldība un fokuss uz drošību, kā arī sociāli atbildīga attieksme pret darbiniekiem, veidojot sabalansētu darba un atpūtas režīmu. Paldies komandai, jo šis sniegums ir kopīga, mērķtiecīga un atbildīga darba nopelns!" saka "Sadales tīkla" remontu un būvniecības direktors Valdis Vucāns.

Šajā konkursā "Sadales tīkls" piedalās jau sesto gadu. Zelta atzinību uzņēmuma specializētās tehnikas autoparks vairākkārt ieguvis arī iepriekš.

Konkurss – gada balva "Drošākais uzņēmuma autoparks" šogad noritējis jau 11. reizi. Tā mērķis ir rosināt Latvijas uzņēmumu, valsts iestāžu un pašvaldību izpratni un vajadzību pēc droša uzņēmuma autoparka un veicināt labo praksi to pārvaldībā, kā arī informēt par autotransporta nozares tendencēm, iepazīstināt ar ceļu satiksmes drošību veicinošiem risinājumiem un godināt izcilākos uzņēmumu autoparkus.